Konec preteklega koledarskega leta je Zavod Zaupanje, organizator prireditev Čarobni dan, za otroke vrtcev in 1. triade osnovnih šol pripravil kreativni natečaj imenovan ‘Jaz, kuhar’. Prijavilo se je kar 185 vrtcev in osnovnih šol. Na podružnični šoli Vrtovin smo se natečaja udeležili in za konec leta prejeli prav neverjetno novico; izžrebani smo bili za posebno nagrado – zunanje igralo v vrednosti 1.000 evrov.

V začetku januarja smo tako prejeli simbolični ček, igralo pa že nestrpno pričakujemo v pomladnih mesecih. Ob predaji čeka smo na podružnici pripravili krajši kulturni program. Naše občutke in misli je v svojem nagovoru ubesedila tudi ravnateljica OŠ Dobravlje, ga. Mirjam Kalin, ki je poudarila, da majhnost ni ovira za velika dejanja.

{becssg}igralo{/becssg}