prvi dan3prvi dan2

Vrtovinska podružnična šola se letos veseli kar petih prvošolčkov, ki bodo popestrili šolski vsakdan in naredili to šolsko leto še bolj pisano. Prvošolce in njihove starše smo na topel in sončen dan sprejeli pred šolo. Učenci drugega, tretjega in četrtega razreda so jim zapeli in izrekli dobrodošlico, četrtošolci pa so jim podarili rumene rutke, da bo njihova pot v šolo varnejša.

konjičkikonjički1konjički3konjički4konjički5konjički6konjički7konjički8konjički9

Ko pa so stopili v svoj razred, so takoj spoznali, da se bo to šolsko leto vrtelo okoli pametne in zveste živali, konja. To jim je povedal tudi Srečko, vedno veseli konjiček, ki jim je pripovedoval pravljico o prijateljstvu in povezanosti malega indijančka Padajoči sneg in njegovega konja. Srečko je vsem učencem prvega in drugega razreda podaril tudi kvačkane podkvice.

Prvi šolski dan smo zaključili na zelo sladek način, s tortico. In…v galop v novo šolsko leto!

prvi dan6 prvi dan5 prvi dan4 prvi dan1 prvi dan